• Nagłówek

• "NOWOCZESNA EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA"  to hasło Ogólnopolskiego Konkursu dla szkół organizowanego przez Studium Prawa Europejskiego. W nowym roku szkolnym  2016/2017, nasi uczniowie z  klas I-III również wezmą udział w zmaganiach o certyfikat "Nowoczesnej edukacji wczesnoszkolnej". Celem konkursu jest doskonalenie i usprawnienie procesu dydaktycznego oraz wszechstronny rozwój dzieci. W początkowym etapie edukacji, dziecko powinno zdobywać wiedzę i umiejętności poprzez kreatywną zabawę i doświadczanie.  W związku z realizowanym projektem, najmłodsi  uczniowie szkoły uczestniczyć będą w wielu inspirujących i ciekawych wydarzeniach, min.: "Szkolnych mistrzostwach w grach edukacyjnych", "Dniu talentu", "Międzyklasowych rozgrywkach sportowych",   dniu wspólnego czytania- "Czytanie łączy pokolenia",  "Inscenizacji bajki", "Ogólnoszkolnego konkursu- Polska Złota Jesień",  konkursie "Ja w przyszłości",  "Dniu tolerancji" i wielu  innych twórczych zajęciach. Konkurs przeprowadzony zostanie w okresie od 15 września 2016r. do 15 marca 2017r.  Koordynatorem projektu na terenie szkoły jest wychowawczyni klasy IIa, pani Karolina Figura- Stajuda.