• O programie „Świat pod lupą”.

• W dzieciach i młodzieży wspaniała jest ciekawość świata. Każdy z nas ma w sobie coś z socjologa, który obserwuje otaczającą rzeczywistość. Bliskim otoczenie ucznia i jego codzienną rzeczywistością jest szkoła. Jak sugeruje tytuł programu weźmiemy pod lupę... SZKOŁĘ! Poruszając się w obszarach: kulinaria, moda, zmiany w oświacie, zabawy uczniowskie, wystrój szkoły oraz wspomnienia absolwentów; chcemy stworzyć obraz szkoły przez pryzmat 50 lat jej istnienia. Nasz program nie jest oderwany od rzeczywistości, ponieważ koresponduje z obchodami powstania szkoły.

Jeśli znasz kogoś kto uczył się w naszej szkole, lubisz pisać, a może lubisz przeglądać stare kroniki szkolne, lubisz rozmawiać z ludźmi i chętnie przeprowadziłbyś wywiad, a może interesujesz się modą i muzyką -

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

Aneta Pęcherczyk i Ewelina Korona- Sochaczewska.

• Książka szkolna od A do Z

• W tym roku szkolnym staliśmy się autorami piątego tomu szkolnej książeczki. Jest to tom niezwykły, ponieważ powstaje na 50- lecie szkoły.

Nasza szkoła umożliwia nam rozwijanie  talentów i umiejętności. A takowych nie brakuje u uczniów naszej szkoły. Ręczę za to. O ile gotową książkę zobaczycie na przełomie maja i czerwca, to już dziś zapraszamy Was do oglądania projektów okładki. Wszystkie są bardzo ciekawe, pomysłowe, świetne..., ale mogliśmy wybrać tylko dwa.

Na okładce V. tomu szkolnej książki zobaczycie projekt Julii Zasady oraz Natalii Śliwkiewicz i Ewy Jagusiak.

Zapraszamy do oglądania wszystkich projektów w albumie fotograficznym.