Nawigacja

 • Kampania wyborcza w ZS Nr 1 w Strykowie.

  Samorządność to piękny przywilej. Samorząd Uczniowski w ZS Nr 1 jest zawsze wybierany we wrześniu. W tym tygodniu trwa kampania wyborcza, po której będą wybory.

  UWAGA!

  Od piątku cisza wyborcza!

  Zdjęcia w Albumie fotograficznym.

 • Jesień na lekcji języka polskiego.

  Miło omawia się wiersze o jesieni, gdy towarzyszą temu dobra natury. Uczniowie klasy V przynieśli wiele produktów pochodzących z ich ogródków. Pamiętajmy, że malownicze dynie, piękne kabaczki, pomidory oprócz pięknego wyglądu mają wiele innych  walorów, w tym smakowe i zdrowotne. Czytajmy piękne wiersze o jesieni i jedzmy to co pyszne i zdrowe!

 • Narodowe czytanie.

  Uczniowie klas Ia i Ib gimnazjum 5 września wzięli udział w ogólnopolskiej akcji publicznego czytania największych polskich dzieł literackich pod patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polski Bronisława Komorowskiego.  Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie zaprosiła uczniów naszej szkoły do wspólnego wysłuchania fragmentów Trylogii Henryka Sienkiewicza w wykonaniu Agaty Kaczmarek – aktorki Teatru Zwierciadło. Do czytania fragmentów zgłosił się również Kacper Olszewski – uczeń kl. Ia mierząc się z pięknym ale jakże trudnym językiem dzieł pisarza.

 • Jeszcze tylko 303 dni do wakacji…

  Ten żartobliwy napis przywitał uczniów ZS Nr 1 w Strykowie. Pani dyrektor Katarzyna Cymera podkreśliła, że te 303 dni do wakacji będą dobre, miłe, choć oczywiście wypełnione pracą. Następnie zostali przedstawieni przybyli goście: radni Miasta - Gminy Stryków: p. Bogdan Walczak oraz p. Grzegorz Kozłowski. Pani dyrektor przedstawiła wychowawców klas oraz życzyła udanego roku szkolnego: bezpieczeństwa, sukcesów w nauce oraz miłych i pozytywnych wrażeń.

  Następnie uczennice gimnazjum: Julita Mirys oraz Katarzyna Olczak przypomniały historię pewnego nieszczęsnego lata 1939, które to zmieniło losy wielu narodów oraz układ sił w Europie.

  Był taki wrzesień… kiedy zamiast szkolnego dzwonka tysiące dzieci usłyszały odgłosy bombardowań, huk dział, świst pocisków.

  Był taki wrzesień, październik 1939, 1940, 1941…, kiedy życie toczyło się w piwnicach, w chłodzie, głodzie, zawierusze wojennej.

  Jak dobrze, że można iść do szkoły- czystej, kolorowej, bezpiecznej.

  Niezłomna i bohaterska postawa żołnierzy niech będzie drogowskazem w nauce, pracy, służbie Ojczyzny. Chwała bohaterom!

  Zdjęcia w Albumie fotograficznym.

 • „Dzisiaj każdy z nas ma w sercu pełno wspomnień. Najważniejsze: by o sobie nigdy nie zapomnieć!”

  Słowa te to motto ostatniego spotkania w naszej szkole w tym roku szkolnym. 

  O godz. 9.00 ostatni dzwonek zabrzmiał dla uczniów szkoły podstawowej. Najpierw głos zabrała pani dyrektor Katarzyna Cymera, i przedstawiła zaproszonych na tę uroczystość gości: Halinę Zaborowską, Grzegorza Kozłowskiego, Piotra Mastalerza, Bogdana Walczaka, Sławomira Źródło, Grzegorza Kunę.  Podczas apelu została zaprezentowana książka „ Ze szkolnego plecaka, czyli galopem przez wyobraźnię”. To już trzecia edycja książki szkolnej, której autorami są uczniowie, a została ona  dofinansowana przez Radę Rodziców i Bank Spółdzielczy w Strykowie. W tym roku swą pracę literacką otrzymały nie tylko osoby ze świadectwem z biało- czerwonym paskiem, ale także pozostali twórcy, którzy otrzymali zeszyt literacki, który ma być zaczynem do dalszej twórczości.

  Po uroczystym wręczeniu świadectw z wyróżnieniem uczniowie klasy VI zaprosili na „Koncert życzeń”.  Na scenie pojawili się: Anna Jantar, Karin Stanek, Ryszard Rynkowski, RudiSchuberth, Formacja Nieżywych Schabuff,  Captain Jack, Cloe, One Direction oraz Piersi. Było śpiewająco i tanecznie.

  O godz. 11.00 nastąpiło pożegnanie grona pedagogicznego i kolegów przez tegorocznych  trzecioklasistów z gimnazjum.  Wystąpienie  uczniów miał charakter satyryczny. Młodzież podziękowała i złożyła życzenia pedagogom i pracownikom szkoły,  w poematach i scenkach powspominała trzy ostatnie lata, dokonała przekroju swoich osobowości,  a na koniec wyraziła radość z rozpoczęcia lata i wakacji.

  Najbardziej zdolni i pracowici otrzymali dyplomy i nagrody książkowe napisane przez uczniów naszej szkoły. Wszyscy rozeszli się do domów w radosnym letnim nastroju z refrenem na ustach: „Nadeszło w porę lato. Powiedz mi, co Ty na to. Słoneczko ładnie tańczy, ma kolor pomarańczy”.

  Zdjęcia w Albumie fotograficznym.

 • Wycieczka do Torunia.

  25 czerwca uczniowie klasy drugiej wybrali się na całodniową wycieczkę do Kłóbki i Torunia. Pogoda sprzyjała zwiedzaniu. Dzieci odwiedziły najpierw skansen wsi kujawskiej w Kłóbce. Niezapomnianych wrażeń dostarczyła im projekcja filmowa w toruńskim planetarium. Potem w Muzeum Piernika mogły uczestniczyć w zajęciach warsztatowych, podczas których samodzielnie robiły pierniczki. Spacer bulwarem nad Wisłą oraz zwiedzanie Starówki były również nie lada atrakcją. Uczniowie podziwiali mury obronne, krzywą wieżę, ratusz, dom i pomnik Mikołaja Kopernika, kościół pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty, przepięknie zachowane stare kamienice. Obkupieni w pamiątki i oczywiście słynne toruńskie pierniki, z bagażem niezapomnianych wrażeń wrócili do Strykowa.

  Zdjęcia w Albumie fotograficznym.

 • „Idzie nowe!”

  1 stycznia tego roku wszedł w życie nowy program unijny – Erasmus+. Oferuje on „wsparcie finansowe dla instytucji i organizacji działających w obszarze edukacji i szkoleń, młodzieży oraz sportu w Europie”. Głównym założeniem programu Erasmus+  jest „rozwijanie umiejętności jego uczestników oraz zwiększanie ich szans na zatrudnienie, a także modernizacji systemów edukacji, szkoleń i wspierania młodzieży”. Zespół Szkół Nr 1 w Strykowie od lat aktywnie korzysta z możliwości, jakie dają europejskie programy edukacyjne. Nawet obecnie szkoła realizuje międzynarodowy projekt w ramach programu Comenius „Partnerskie Projekty Szkół” wspólnie z partnerami z Włoch, Rumunii, Grecji, Hiszpanii i Francji.  Nowy program był impulsem do napisania projektu pod tytułem „Idzie nowe!”, realizowanego w ramach Erasmus+ Edukacja szkolna – akcja 1 „Mobilność kadry”. Założeniem tej akcji jest  umożliwienie nauczycielom i pracownikom szkoły „wzięcie udziału w szkoleniach doskonalenia zawodowego”. Wnioski pisane przez szkoły, poddawane są w trybie konkursu, szczegółowej ocenie formalnej i merytorycznej. W związku z faktem, iż Erasmus+ to program nowy, proces pisania projektu był żmudny i długotrwały. Wysiłek jednak się opłacił, ogłoszone na początku czerwca wyniki przyniosły nam dużo radości i satysfakcji. Nasz projekt „Idzie nowe!” uzyskał  92 punkty na 100 możliwych i znalazł się wśród jedynie ok. 100 projektów (na ok. 500 złożonych wniosków!!!) , które zostały zatwierdzone przez Komisję Konkursową. Pozostałe 80% znalazło się bądź to na liście rezerwowej bądź zostało odrzuconych. W ramach projektu, trwającego 12 miesięcy, 5 pracowników szkoły (program nie jest skierowany jedynie do nauczycieli!) wyjeździe na kursy doskonalące do Austrii i na Maltę. Kursy te będą odbywać się w języku niemieckim i angielskim. Celem naszego projektu jest m.in. podniesienie kompetencji językowych jego uczestników, nabycie nowych umiejętności z zakresu korzystania z nowoczesnych technologii IT, zdobycie doświadczeń multikulturowych i interpersonalnych, nawiązania nowych kontaktów owocujących w przyszłości współpracą międzynarodową. Realizacja projektu służyć ma poprawie jakości funkcjonowania naszej szkoły, podniesienia kompetencji zawodowych jej pracowników i lepszych efektów pracy z uczniami.

 • Ognisko i dyskoteka w Szkole Podstawowej Nr 2.

  Rok szkolny 2013/2014 pokazał, że uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w ZS Nr 1 wiedzą czym jest samorządność i potrafią z niej pożytecznie korzystać, o czym świadczą liczne uroczystości i zajęcia zorganizowane przez Samorząd Uczniowski.

  24.06.2014r. podczas ogniska połączonego z dyskoteką zostały złożone podziękowania aktywnie działającym członkom samorządu. A później nadszedł czas przyjemnego biwakowania.

  Zdjęcia w Albumie fotograficznym.

 • Dzień sportu w ZS Nr 1.

  18.06.2014 upłynął w naszej szkole (ZS Nr 1 w Strykowie) pod znakiem wielkiej ekscytacji. Tego dnia odbył się Dzień Sportu. Od rana szykowaliśmy plakaty z hasłami promującymi sport (hasła to mało, niektórzy ułożyli wierszyki).

  Następnie na tafli boiska powitała nas pani dyrektor Katarzyna Cymera, która przedstawiła miłych gości:  Grzegorza Kozłowskiego, Andrzeja Pożarlika . Następnie p. Pożarlik nadzorował przebieg działań udzielania pierwszej pomocy ( oskarowo odegrana scena chłopców z kl. I a i c)

  A później gwóźdź programu: WIOSENNY KONKURS TAŃCA (całą szkołę porwała Makarena). Zwyciężyli uczniowie kl. II a, drugie miejsce zajęła kl. I c, trzecie miejsce – II b. Wyróżnienie za wdzięk i prezentację – Adrian Szydlik oraz Damian Matczak. Wyróżnienie za pomysł i choreografię – kl. VI.

  Następnie rozdzieliliśmy się na 3 grupy ( wg etapów edukacyjnych). Klasy 0 –III uczestniczyły w rozgrywkach sportowych typu: rzut piłką lekarską, rzut woreczkami do kosza, trójskok.

  W turnieju kl. IV – VI najszybsza i najsprawniejsza okazała się kl. VI. W tym samym czasie gimnazjaliści rozefrali mecz finałowy. Mistrzami zostali chłopcy z kl. III b.

  Ten miły dzień, pełen ruchu zakończyła lekcja rugby pod kierunkiem Zbigniewa Jurzysty, po której uczniowie mogli nabyte umiejętności wykazać w meczu rugby. Ten dzień nastroił nas bardzo wakacyjnie! Podsumowując:

    ,,Gdy Ci smutno i źle, i idź na boisko ono pokrzepi Cię” 

  Zdjęcia w Albumie fotograficznym.

 • Nowi czytelnicy w bibliotece szkolnej.

  Miło nam poinformować, że zwiększyło się grono czytelników naszej szkolnej biblioteki. W dniu 9.06.2014 biblioteka gościła uczniów klasy I SP Nr 2 wraz z wychowawczynią p. Renata Tomczak. Pierwszoklasiści zostali podzieleni na 5 osobowe zespoły. Każdy z nich  wykazał się umiejętnością czytania, rozwiązywania rebusów i zagadek. Za poprawną odpowiedź dzieci były nagradzane cukierkami. Na zakończenie lekcji bibliotecznej, każdy uczeń został uroczyście pasowany na prawowitego czytelnika biblioteki szkolnej.

  Nowym czytelnikom życzymy wspaniałych przygód z książkowymi bohaterami.

 • Bezpiecznie i szczęśliwie wróciliśmy z Zielonej Szkoły!

  Dnia 09.06.2014r.uczniowie klas III i IV Szkoły Podstawowej numer 2 wraz z opiekunami wyjechali na Zieloną Szkołę do Karwii.

  Już w czasie podróży zwiedzaliśmy osadę kaszubską w Szymbarku, a tam: dom na dachu, dom Sybiraka, bunkry wojenne, domy zbudowane w stylu kaszubskim. W bunkrach zachwyciliśmy pana przewodnika znajomością  „Roty” Marii Konopnickiej.

  We wtorek zachwycaliśmy się Słowińskim Parkiem Narodowym i pustynnym krajobrazem. W środę zwiedzaliśmy nadmorskie miejscowości, a w nich porty i latarnie, doszliśmy do najbardziej wysuniętego miejsca na północy Polski, skrawka ziemi w Jastrzębiej Górze. W czwartek poznaliśmy miejscowość Puck oraz zanurkowaliśmy w urocze jaskinie zwane Lisim jarem.

  W drodze powrotnej zwiedziliśmy Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, które to znajduje się w domu rodzinnym autora hymnu Józefa Wybickiego. Tu zostaliśmy pochwaleni za znajomość obu wersji hymnu: starej i nowej, a także za wzorową postawę podczas zwiedzania.

  W trakcie pobytu nad morzem między innymi czytaliśmy nasze szkolne lektury: „ Dzieci z Bullerbyn” oraz „ Spotkanie nad morzem”, dbaliśmy o czystość pokoi, utrwalaliśmy zasady bezpieczeństwa i cały czas byliśmy w ruchu.

  Na koniec pozostaje pytanie: dlaczego Zielona szkoła trwa tylko tydzień ;)?

  Zdjęcia w Albumie fotograficznym.

 • III miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego „Summer Holidays”.

  Mikołaj Walczak (kl.VI), Wiktoria Siuda (kl.V) i Paulina Kijak (kl.V) wzięli udział w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego dla uczniów gminy Stryków, który zorganizowany został 3 VI 2014 przez SP w Koźlu. Uczniowie zaprezentowali piosenkę i wiersz związany z wakacjami, a także podeszli do testu sprawdzającego znajomość słownictwa wakacyjnego, przygotowanego w oparciu o angielskie strony internetowe i filmy kulturowe w oryginale.

  Uczniowie mogli porównać swoją wiedzę i umiejętności oraz sprawności językowe z rówieśnikami z innych szkół, mieli możliwość rozwijania swoich zainteresowań związanych z językiem angielskim i kulturą krajów anglojęzycznych, a także współpracować w grupie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

 • Turniej przyrodniczy.

  04.06.2014 r. odbył się w szkole Turniej Przyrodniczy dla najmłodszych. Gośćmi dzieci z oddziału przedszkolnego byli ich rówieśnicy z Przedszkola Samorządowego w Strykowie z wychowawczynią – p. Jolantą Milczarek - Ratajczyk.

  Turniej przygotowała i prowadziła p. Renata Jagodzińska.

  Dzieci poprzez 12 konkurencji wykazały się wiadomościami z zakresu przyrody, utrwalały je, wzbogacały swoje słownictwo o tematyce przyrodniczej, próbowały dokonywać wyborów i uczyły się współdziałać w grupie. Ale przede wszystkim - dobrze się bawiły!

  Po zakończonym turnieju dzieci integrowały się poprzez wspólną zabawę w sali szkolnego oddziału przedszkolnego. Wizytę zakończył dość odważny krok - przejście korytarzami szkoły w czasie przerwy!

  Zdjęcia w Albumie fotograficznym.

 • Uczniowie w Wiosce Indiańskiej.

  05.06.2014 r. dzieci z oddziału przedszkolnego i I klasy SP ze swoimi wychowawczyniami - p. Renatą Jagodzińską i p. Renatą Tomczak pojechały na wycieczkę do Józefowa k. Chocza. Celem wyprawy była największa w Europie Wioska Indiańska.

  Wycieczka miała charakter edukacyjny: dzieci oglądały oryginalne Tipi (domy Indian), totemy, historie piktograficzne na skórach, stroje indiańskie, narzędzia codziennego użytku oraz osadę traperów i poszukiwaczy złota. Poza tym czekały na nie takie atrakcje jak: pokonanie Indiańskiego Toru Przygody, rzut Tomahawkiem, rzut kapeluszem na rogi bizona, dojenie dzikiej krowy, przeciąganie liny, płukanie złota, zakupy indiańskich pamiątek, ujeżdżanie byka, dmuchane zjeżdżalnie, przejażdżka dyliżansem, a na pokrzepienie sił poczęstunek przy grillu traperskim.

  Dzieci w formie zabawy i w fabule westernowej przeniosły się w świat Dzikiego Zachodu minionej epoki. Towarzyszyli im rodowici Indianie oraz obsługa w oryginalnych strojach kowbojów, szeryfów i traperów.

  Pogoda sprzyjała, więc można było skorzystać z bogatej oferty Wioski Indiańskiej. Dzieci bardzo zmęczone, ale szczęśliwe i z głową pełną nowych wrażeń i przeżyć wróciły  do Strykowa.

  Zdjęcia w Albumie fotograficznym.

 • Mamy zwycięzców w konkursie wojewódzkim.

  Uczniowie SP nr 2 z klasy I: Gabriela Borkowska, Martyna Bukowska, Oskar Najdecki uczestniczący w zajęciach koła plastycznego ,,Zaczarowany Ołówek”, prowadzonego pod kierunkiem p. Renaty Tomczak zajęli ex aequo II miejsce w konkursie wojewódzkim ,,Mały Przyrodnik”.

  Zwycięzcom gratulujemy!!!!

 • Korowód Patriotyzmu Lokalnego.

  30 maja 2014 r. ulicami Strykowa przeszedł żółto – niebieski Korowód Patriotyzmu Lokalnego prowadzony przez strykowską grupę motocyklową. Balony, wiatraczki, parasole, chorągiewki, kwiaty, pompony, werble, radosne okrzyki, śpiew, taniec  i rozentuzjazmowana młodzież. Majestatyczny przemarsz króla Władysława Jagiełły w otoczeniu dworu - poddanych. W ten sposób dzieci i młodzież strykowskich szkół i przedszkoli uczciły 620.rocznicę nadania praw miejskich naszemu miastu oraz zainaugurowały obchody Dni Strykowa.

  Na scenie pod Domem Kultury swoje talenty przedstawili najmłodsi – przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego i Przedszkola Sióstr Służebniczek. Ich popisy taneczne i wokalne zostały nagrodzone gromkimi brawami przez licznie zgromadzonych rodziców. W czasy średniowiecza przenieśli nas uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 , którzy zaprezentowali scenkę nadania praw miejskich naszemu miastu. Swe wiersze recytowali finaliści konkursu na wiersz o Strykowie. Oto oni:

  Damian Szulczewski kl. VIB SP nr 1,  Kacper Olszewski kl. VIB SP nr 1,

  Anna Zaczyńska kl. IV SP   nr 2, Wojciech Piechurski kl. V SP nr 2,  

  Justyna Ślawska kl. VI SP nr 2, Natalia Walczak kl. IIc Gimnazjum nr 1

  Nagrody wręczyli: pan Andrzej Jankowski – Burmistrz Miasta – Gminy Stryków i pan Witold Kosmowski  - radny powiatu zgierskiego i Naczelnik Wydziału Informacji, Promocji

  i Pozyskiwania Środków Pozabudżetowych.

  Wśród uczniów klas Gimnazjalnych przeprowadzono konkurs wiedzy o Strykowie.

  Jego laureaci to:

  Maciej Płóciennikowski kl. I b, Michał Szcześniak kl. III b,

  Maciej Kamiński kl. II b oraz Tomasz Padiasek  kl. III c.

  Odbyły się także bardzo pouczające i potrzebne pokazy udzielania pierwszej pomocy przygotowane przez młodzież gimnazjalną.

  Na koniec odśpiewano i zatańczono „Strykowiaka” – piosenkę – laureatkę konkursu na tekst piosenki o Strykowie. Autorem słów jest - również nagrodzony – Kacper Kowalski z kl. IV SP nr 2, a muzykę skomponował pan Marek Nowicki.

  Finał imprezy odbył się w iście bombowym stylu – wystrzeliła armata obsypując zgromadzonych deszczem żółto – niebieskiego konfetti.  W radosnych nastrojach powróciliśmy do szkoły.

  Wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację Korowodu  i wsparli organizatorów – serdecznie dziękujemy. Kto nie był i nie widział – niech żałuje.

  Zdjęcia w Albumie fotograficznym.

 • Kolejny sukces naszych uczennic na polu muzyczno-językowym: MUSIC IS IN THE AIR.

  29 maja 2014 roku sześć uczennic naszej szkoły: Julita Mirys, Natalia Zdziarska, Alicja Supera, Paula Piestrzeniewicz, Aleksandra Graczyk oraz Anna Czernek zdobyło I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „Music is in the air”, który odbył się w Miejskim Gimnazjum im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Łódzkim.   

  Dziewczęta zaprezentowały utwór chłopców z Liverpool’u pt.„Can’t buy me love”. Wybrały piosenkę the Beatles- jednego z czołowych zespołów w historii rocka, zgodnie z założeniem konkursu, którego myślą przewodnią były lata 60 i 70 XX w.

  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów;)

  Zdjęcia w Albumie fotograficznym.

 • Parada postaci bajkowych.

  7 maja 2014r. dzieci z oddziału przedszkolnego brały udział w Paradzie Postaci Bajkowych. Zorganizowali ją pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Strykowie w ramach Tygodnia Bibliotek.

   Dzieci przebrane za różne postacie z bajek lub filmów dla dzieci przeszły ulicami Strykowa. W czasie parady przedstawiane były scenki z bajek, odgrywane ich fragmenty i zadawane zagadki. Imprezę zakończyły występy dzieci na tematy związane z książkami i pokaz mody bajkowej.

  Zdjęcia w Albumie fotograficznym.

 • Odwiedziny u strażaków.

   

  16 maja 2014 r. dzieci z oddziału przedszkolnego były z wizytą w Ochotniczej Straży Pożarnej w Strykowie. Strażacy bardzo miło przyjęli małych gości i chętnie oprowadzali po remizie demonstrując sprzęt strażacki i wyjaśniając tajniki swojej pracy.

  Odwiedziny u strażaków dostarczyły dzieciom wielu przeżyć i radości. Kto wie?

  Może w przyszłości któreś z nich podejmie się tego trudnego i odpowiedzialnego zawodu...?

  Zdjęcia w Albumie fotograficznym.

 • Gminne zawody w mini piłkę nożną w SP Nr 2.

  W dniach 21 i 23.05.2014r na Orliku w Strykowie odbył się gminne zawody w mini piłkę nożną szkół podstawowych:  chłopców i dziewcząt.

  CHŁOPCY:

  W zawodach wzięły udział reprezentacje Szkół Podstawowych: Szkoła Podstawowa Nr1, Szkoła Podstawowa Nr2, Szkoła Podstawowa z Dobrej, Szkoła Podstawowa z Niesułkowa, Szkoła Podstawowa z Koźla.

  Drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym. Najlepszą drużyną okazała się:

  Szkoła Podstawowa Nr 1 w Strykowie zdobywając 10 pkt.

  Wyniki eliminacji:

  SP Dobra - SP2      0:2

  SP Koźle – SP Niesułków          2:0

  SP Dobra – SP Nr 1         0:4

  SP Nr 2 –SP Koźle           1:2

  SP Niesułków-  SP NR 1            0:2

  SP Dobra – SP Koźle        1:3

  SP NR 2 – SP Nr 1           0:0

  SP Dobra – SP Niesułków         1:0

  SP Koźle – SP Nr 1          0:1

  SP Nr 2 – SP Niesułków            4:1

  DZIEWCZYNY:

  Natomiast  w zawodach dziewcząt w mini piłkę nożną brały następujące szkoły: Szkoła Podstawowa z Dobrej, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Strykowie, Szkoła Podstawowa z Niesułkowa, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Strykowie.

  Wyniki eliminacji:

  SP Dobra – SP Nr 1                   0:0

  SP Nr 2 – SP Niesułków            1:0

  SP Dobra – SP Nr 2                   1:1

  SP Nr 1 – SP Niesułków            1:2

  SP Dobra – SP Niesułków         1:2

  SP Nr 1 – SP Nr 2            1:2

  Tabele końcowa: CHŁOPCY        Tabela końcowa: DZIEWCZYNY

  1 miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 w Strykowie        1 miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 w Strykowie

  2 miejsce Szkoła Podstawowa w Koźlu     2 miejsce Szkoła Podstawowa z Niesułkowa

  3 miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 w Strykowie        3 miejsce Szkoła Podstawowa z Dobrej

  4 miejsce Szkoła Podstawowa w Dobrej   4 miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 w Strykowie

  5 miejsce Szkoła Podstawowa w Niesułkowie

  Najlepsze drużyny awansowały do II etapu zawodów powiatowych.

  Zdjęcia w Albumie fotograficznym.

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Gimnazjum Nr1 i Szkoła Podstawowa Nr2 im.Noblistów Polskich w Zespole Szkół Nr1 w Strykowie
  ul.Targowa 21
  95-010 Stryków
 • 42 719 81 44 (tel./fax)

Galeria zdjęć