Nawigacja

 • Rekrutacja do oddziału przedszkolnego


  "Uwaga Rodzice! Od 1 kwietnia rozpoczyna się rekrutacja do oddziału  przedszkolnego działającego w naszej szkole.
  Na wnioski oczekujemy do dnia 24 kwietnia. Formularze rekrutacyjne można pobrać w sekretariacie szkoły.
  Dodatkowe informacje umieszczone są w zakładce DOKUMENTY -> REKRUTACJA. "

 • sukces w Konkursie Języka Niemieckiego

  Sukces w języku niemieckim to "Erfolg"

  Udało się go osiągnąć uczniom naszej Szkoły Podstawowej,

  Anna Zaczyńska z klasy V i Wojciech Piechurski z klasy VI zdobyli I miejsce w IV Gminnym Konkursie Języka Niemieckiego

  dla klas V - VI "Rund um die Schule" zorganizowanym przez szkołę Podstawową nr 1 w Strykowie.

  Druga para, która reprezentowała szkołę,  Natalia Szubert klasa V i Jakub Garus klasa VI, zajęli IV miejsce i otrzymali wyróżnienie.

  Uczniom w przygotowaniu się do konkursu pomagała  pani Adriana Pietrasik.

  Uczniowie musieli wykazać się doskonałą znajomością słownictwa dotyczącego szkoły, czyli przedmiotów i przyborów szkolnych oraz czynności wykonywanych na zajęciach szkolnych zarówno w części pisemnej jak i ustnej.

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 • Wzór na bohatera

  Dnia 25.03.2015r. uczniowie klas IV-VI pod opieką swych nauczycielek skorzystali z lekcji filmowej pt: „ Wzór na bohatera”. Zawsze można być bohaterem, choćby dnia codziennego. Nasz szeroki uśmiech, może udzielić komuś wsparcia, nasze słowa mogą zaważyć na czyimś zachowaniu. Od Achillesa do Batmana, tak różni bohaterowie, tak różne czyny.
  Następnie odbyła się projekcja filmu „ Tajemnica Rajskiego Wzgórza”, oprócz wielu komicznych wątków, które sprzyjały relaksowi, film uczy tego, że bycie dumnym jest bardzo dobre, ale bycie nadmiernie dumnym jest szkodliwe i przechodzi w pychę i prowadzi do nieporozumień. 
  Wróciliśmy bardzo zadowoleni, mamy materiał do pisania sprawozdania.

 • U podnóży Wezuwiusza

  Piąte spotkanie w ramach międzynarodowego projektu M.A.D.E. realizowanego w programie „Uczenie się przez całe życie”- COMENIUS Partnerskie Projekty Szkół za nami! Projekt realizowany w ZS Nr 1 w Strykowie finansowany jest przez Komisję Europejską.

  W wizycie, która odbyła się w dniach 9-13 marca 2015r.,  wzięło udział dziesięciu uczniów: Błażej Boruszczak, Katarzyna Milczarek, Julita Mirys, Katarzyna Olczak, Karolina Pietrasiak, Aleksandra Prusinowska, Alicja Supera, Natalia Walczak, Hubert Więch i Tomasz Witczak. Gimnazjaliści wyjechali z opiekunkami– dyrektorem ZS- p. Katarzyną Cymerą i koordynatorem projektu p. Katarzyną Cnotalską.

  Tym razem wyjechaliśmy do Pompejów koło Neapolu w regionie Kampania w południowych Włoszech. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele goszczeni byli we włoskich domach. Łącznie na spotkanie do Włoch przybyło 40 uczniów i 10 nauczycieli z pięciu krajów (Polska, Francja, Grecja, Rumunia i Hiszpania).

   

  Poniedziałek- 9 III 2015.

  Pierwszego dnia oficjalnego powitania dokonali: koordynator projektu pani Adriana Leone i dyrektor szkoły. W Sala De Simone rozdano nam plecaki i teczki, w których znaleźliśmy informacje o Pompejach oraz precyzyjny plan wizyty. Następnie uczniowie Liceo „E. Pascal” dokonali prezentacji na temat tradycyjnych instrumentów muzycznych charakterystycznych dla regionu Kampania. Kolejna prezentacja dotyczyła włoskiego jedzenia oraz świąt obchodzonych we Włoszech. Po zwiedzeniu szkoły, zaproszono nas do sali gimnastycznej na występy zespołu muzycznego, który zaprezentował kilkanaście utworów  neapolitańskich w niebanalny sposób, bo z wykorzystaniem niezwykłych instrumentów, m.in. beczek i piły. Następnie, dwaj ludowi muzycy wyśpiewali piękne włoskie serenady. Po takiej duchowej uczcie nastał czas na ucztę dla ciała, a konkretnie dla żołądka. Uczniowie i ich rodzice przygotowali dla nas prawdziwą włoską ucztę. Mieliśmy okazję spróbować wielu wspaniałych włoskich specjałów. Były naprawdę wyborne.

  Po południu pojechaliśmy do Neapolu. Tu odkryliśmy, że natura, chcąc zrekompensować grozę i zniszczenie zasiane kiedyś przez pobliski wulkan, powołała do istnienia jedno z najpiękniejszych w świecie miejsc- Wybrzeże Neapolitańskie (łączące się z Morzem Tyrreńskim) wraz z przyległą górzystą wyspą Capri. Kiedy nacieszyliśmy oczy wodą i wszechobecnym Wezuwiuszem, przyszedł czas na zwiedzanie neorenesansowej Galerii Umberto I i niepowtarzalnego Teatru San Carlo. To była prawdziwa przyjemność gościć w tak zacnych miejscach. Szkoda tylko, że nie starczyło nam czasu, aby zobaczyć Museo Archeologico z rzeźbami i eksponatami z Pompejów, czy Porta Capuno albo zamku, w którym w 1517r. odbyły się zaślubiny Zygmunta Starego z Boną Sforzą...

  Wtorek- 10 III 2015.

  Drugi dzień rozpoczął się od prezentacji video na temat historii miasta Pompeje. Wizyta w Papieskim Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej, które zostało zbudowane z inicjatywy Bartłomieja Longo, to kolejny punkt naszej wizyty. Obejrzeliśmy tam Obraz Matki Bożej Pompejańskiej, mozaiki, kryptę i Muzeum  Ex Voto. Zwieńczeniem wizyty był wjazd windą na stojącą obok Sanktuarium Wieżę z dzwonnicą z ośmioma dzwonami. Punkt widokowy na Pompeje dostarczył każdemu wielu wrażeń i był okazją do zrobienia pierwszych selfies.

  Przed południem zapoznano nas z włoskim systemem edukacyjnym, a po południu w czasie warsztatów, uczniowie poznali tradycyjne neapolitańskie pieśni i tańce. Jednym z nich był włoski taniec ludowyNeapolu „Tarantela”, którego nazwa pochodzi prawdopodobnie od pająka – tarantuli, a według wierzeń ludowych taniec miał leczyć z jadowitego ukąszenia.

  Wieczorem udaliśmy się do Burmistrza miasta Pompeje. Koncert muzyki barokowej przeniósł nas w odległe czasy. Mogliśmy zagrać na dawnych instrumentach, a nasze  dwie uczennice były na tyle odważne, by zatańczyć taniec dworski. Uczniowie z partnerskiej szkoły przeprowadzili wywiad z członkami zespołu muzyki barokowej. Po poczęstunku uczniowie rozeszli się do domów, a nauczyciele mieli okazję porozmawiać z samym burmistrzem.

  Środa- 11 III 2015.

  Dzień rozpoczął się od wycieczki do Salerno. Zwiedziliśmy centrum miasta, starożytną jego część, przeszliśmy obok Salerniańskiej Szkoły Medycznej, w której niegdyś przetłumaczono wiele arabskich i żydowskich dzieł medycznych, wreszcie dotarliśmy do XI-wiecznej katedry z fantastycznymi łukami, mozaikami i organami, w krypcie której znajduje się grobowiec św. Mateusza. Długi spacer promenadą wzdłuż morza zakończył naszą przygodę ze słonecznym i ciepłym Salerno.

  Po lunch’u uczniowie uczyli się tańczyć i śpiewać, a nauczycieli zabrano do cukiernio-lodziarni Gelateria De Vivo, by przyjrzeli się procesowi wyrobu jedynego w swoim rodzaju ciastka z regionu Kampania- sfogliatella. Degustacja lodów zakończyła wizytę w rodzinnej cukierni z 1955r. 

  W czasie kolacji nauczyciele doświadczyli atrakcji w postaci mini koncertu tenora- Pasquale Bruno, który niejednokrotnie koncertował z Andrea Bocelli’m.

  Czwartek- 12 III 2015.

  Wyzyta w Pompejach nie miałaby sensu bez zwiedzenia ruin starożytnego miasta. Musieliśmy zwiedzić miejsce, w którym zatrzymał się czas. Stało się tak dwa tysiace lat temu, (24 sierpnia 79 roku) wskutek potężnego wybuchu Wezuwiusza, którego wyziewy pokryły pobliskie Pompeje. Kilkumetrowa warstwa popiołu przyniosła zagładę wspaniałemu miastu, a zarazem znakomicie je zakonserwowała. Niecodziennym dla nas doświadczeniem był spacer po prawdziwym pompejskim bruku, czy oglądanie zachowanych fragmentów budynków, m.in. świątyni Apollina, Jowisza, Wespazjana, Teatru Wielkiego, Amfiteatru, Domu Fauna, Domu bogatych kupców Wettiuszów, Domu Dramaturga, sklepów przy ulicy Obfitości czy Term Rynkowych. Dowiedzieliśmy się kilku ciekawostek, np. jakiego wybiegu użyto, aby ze znalezionych 3,5 metra pod popiołem szkieletów wykonać odlewy postaci zastygłych w 79 roku (był to płynny gips wlany w miejsca, które pozostały po rozłożonym ciele); że w przedsionkach domów umieszczano mozaiki z obrazem psa i napisem cave canem – strzeż się psa (dzisiejszy odpowiednik tabliczki na furtce: Uwaga, pies!). Spacer po tym zastygłym w czasie miejscu zapada w pamięć na zawsze.

  Po południu uczniowie nadal brali udzial w warsztatach, nauczycieli natomiast przewieziono do gospodarstwa ogrodniczego w Scafati, gdzie mogli poznać tajniki uprawy frezji czy lilii.

  Piątek- 13 III 2015.

  Poranek upłunął pod znakiem pracy w międzynarodowych grupach w celu wykonania plakatów „M.A.D.E. in Italy”. Rozdanie certyfikatów i wspólne zdjęcie gości i gospodarzy było zwieńczeniem przedpołudnia. Zaraz po lunch’u nastąpiła próba generalna w tearze, a ok. godziny 18.00 zacząło się przedstawienie „M.A.D.E. in ITALY SHOW”. Pierwsza część miała charakter międzynarodowy. Muzyka w wykonaniu maestro Giovanni’ego Saviello brzmiała niesamowicie. Ludowe pieśni i tańce neapolitańskie wyćwiczone przez wszystkich uczniów w czasie warsztatów bardzo podobały się publiczności. Część druga była przeglądem talentów wokalno-tanecznych włoskich licealistów. A trzeba przyznać, że repertuar był bardzo bogaty: fragment baletu Czajkowskiego,  wariacje baletowe, solówki, duety, układy taneczne z filmów, aria operetkowa przy ogromnym aplauzie widowni, gra na instrumentach i śpiew od Puccini’ego, poprzez S.Wonder’a, aż po wspólczesne kawałki. Na koniec na scenę wywołano nauczycieli i młodzież, by wspólnie odśpiewali hymn projektu i neapolitański hymn; „O sole mio”. Podziękowaniom nie było końca.

  Spektakl udowodnił, że złowieszczy cień Wezuwiusza pada nie tylko na Pompeje. Będąc w Neapolu, można się było także przekonać, że sąsiedztwo wulkanu wpłynęło na styl życia neapolitańczyków, koncentrujących się na bieżącej chwili, bo jutro jest przecież niepewne... Stąd radość ich życia, miłość do śpiewu i tańca. Jestem dumna, że znalezłam do naszego muzyczno-tanecznego projektu właśnie szkołę, leżącą u podnóży Wezuwiusza.

  Katarzyna Cnotalska

  Zdjęcia w albumie fotograficznym

 • „Ratujmy i uczmy ratować”

  To tytuł projektu organizowanego przez WOŚP, w którym biorą uczniowie klasy I i II szkoły podstawowej uczęszczający na zajęcia świetlicowe. Pod opieką p. Dominiki Skolik poznają zasady udzielania pierwszej pomocy (sprawdzania przytomności, numerów alarmowych, rozmowy z dyspozytorem, pozycji bocznej, resystutacji krążeniowo-oddechowej). 

 • Inne spojrzenie

  Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pt.: „Moja przygoda w kosmosie”. Na chwilę przenieśliśmy się w świat fantazji i marzeń. Wyobrażaliśmy sobie kosmos, planety oraz szukaliśmy pomysłu na pracę konkursową. Trzymamy kciuki za wyniki.

   

 • Czytelnicy z V klasy

  Badania alarmują! Polacy nie czytają! To straszne, że połowa Polaków zabija w sobie ciekawość świata, chęć przeżycia książkowych przygód, nie wzbogaca swojej wyobraźni i słownictwa. Uczniowie klasy V udowodnili, że są wybornymi czytelnikami, czytają książki i mają swoje prywatne zbiory biblioteczne. Z tychże zbiorów przynieśli na lekcję języka polskiego swoje ulubione książki, które zaproponowali innym, przedstawili argumenty, dlaczego warto tę właśnie książkę przeczytać, wyrazili chęć pożyczenia swej lektury.

   A jutro, metodą kuli śniegowej, będziemy wybierać ulubioną lekturę, spośród tych, które były omawiane do tej pory.

 • Szkolna Grupa Ratownicza

  Szkolna Grupa Ratownicza w Zespole Szkół nr 1 w Strykowie systematycznie doskonali i podnosi swoje umiejętności. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu pod kierunkiem nauczyciela Edukacji dla bezpieczeństwa Pana Andrzeja Pożarlika. W dniu 19 marca Br. Odwiedził nas ratownik medyczny Pan Marian Jędrzejczak ze Stacji Ratownictwa Medycznego w Strykowie. Poprowadził zajęcia doskonalące technikę umieszczanie poszkodowanego na desce ratowniczej. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali części teoretycznej a następnie przystąpili do zajęć praktycznych. Deskę stosuje się przy urazach kręgosłupa i umieszczenie na niej poszkodowanego wymaga sporych umiejętności. Pan Marian zademonstrował również w jaki sposób transportować poszkodowanego wykorzystując inne techniki.  SGR systematycznie powiększa swoje szeregi i dzięki temu liczba wyszkolonych osób potrafiących działać zdecydowanie w sytuacjach kryzysowych rośnie.

  Zdjęcia w albumie fotograficznym

   

 • Rekrutacja

  Przypominamy, że rekrutacja  do klasy I Szkoły Podstawowej Nr 2 oraz Gimnazjum Nr 1 w Strykowie trwa do końca marca. 
  Dokładny terminarz w zakładce Dokumenty - Rekrutacja - Terminy i tryb rekrutacji w Zespole Szkół Nr 1 w Strykowie

   

 • "Dzień Kangura"

  W dniu  19 marca, jak corocznie,  uczniowie naszej szkoły przystąpili  do Międzynarodowego konkursu „Kangur  Matematyczny”. Konkurs ma charakter jednorazowego testu. Zadania oraz termin są ustalane przez władze stowarzyszenia Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych Kangourou Sans Frontie`res.

  Na rozwiązanie testu przeznaczone jest 75 minut. Do każdego zadania dołączonych jest 5 odpowiedzi, z których dokładnie jedna jest poprawna. Za brak odpowiedzi uczestnik otrzymuje zero punktów, natomiast za odpowiedź błędną lub zaznaczenie więcej niż jednej odpowiedzi, otrzymuje punkty ujemne w liczbie 25% przewidzianych za dane zadanie. Wspólna dla wszystkich krajów data konkursu oraz te same zestawy pytań dla poszczególnych poziomów wzmagają  atmosferę rywalizacji .

  W naszej szkole udział wzięło 38 uczniów  od klasy II SP do klasy III gimnazjum. Mamy nadzieję ,że wyniki, które powrócą do nas w maju będą powodem do satysfakcji dla wielu spośród  nich.

 • MARZEC POD ZNAKIEM SPORTU

  W marcu uczniowie naszej szkoły wystąpią w kilku zawodach sportowych, dlatego miesiąc ten będzie pod tym względem miesiącem sportu.

  26.03.2015 r. (czwartek) reprezentacja gimnazjum chłopców rywalizować będzie w Zgierzu  w zawodach powiatowych w piłce koszykowej. Dzień później w naszej szkole na boisku Orlik odbędzie się turniej Coca Cola Cup 2015 w kategorii dziewcząt. Oprócz naszej drużyny wystąpią reprezentacje gimnazjum Bratoszewic, Modlnej oraz gimnazjum z Głowna. 30.03.2015 r. (poniedziałek) do rywalizacji staną drużyny chłopców. Wystąpią drużyny ze Strykowa, Bratoszewic, Modlnej, oraz dwie drużyny z Głowna. Turniej odbędzie się również na naszym boisku. Życzymy powodzenia.

 • Biblioteka staje sie salą kinową.

  W każdy czwartek w godzinach rannych nasza biblioteka zmienia się w salę kinową. Na seansach goszczą uczniowie klas I SP. Niesamowite wrażenie robi oglądanie filmów w iście kinowej scenerii – przy pełnym zaciemnieniu, a przede wszystkim w doborowym towarzystwie kolegów, koleżanek i pani bibliotekarki.

 • Teatr cieni

  Koło Sztuk Niezwykłych zaproponowało nam udział w "Teatrze cieni. To warsztat, na który czekaliśmy i wreszcie dzisiaj, punkt dwunasta 
  wyjechaliśmy do Łodzi, do Teatru Pinokio.

  A jak wspaniale spędziliśmy czas przy realizacji naszych przedstawień, co  robiliśmy na scenie i w dekoratorni, przeczytacie w zakładce Uczeń Zdolny -Koło Sztuk Niezwykłych
  ... zdjęcia obejrzycie w naszej fotogalerii

 • Zmiana dowozów!

  Informujemy, iż od 16.03.2015 r. (poniedziałek) nastąpiła zmiana w harmonogramie dowozów szkolnych. Od poniedziałku będzie tylko jeden dowóz do szkoły z kierunku Dobra –Dobieszków. Autobus szkolny pojawi się na przystankach w następujących godzinach:

  Klęk : 6.55, Kiełmina: 7.00, Dobra Nowiny: 7.05, Stary Imielnik: 7.15, Dobieszków: 7.20, Dobra: 7.25, Sosnowiec 7.25.

 • ” Zbieraj makulaturę, ratuj konie”

  ROZPOCZYNAMY AKCJĘ ” Zbieraj makulaturę, ratuj konie”

  Oszczędzanie papieru, tak samo jak wody czy energii, jest najprostszym przejawem troski o środowisko. Odkładając zużytą kartkę papieru na makulaturę zamiast do kosza, każdy może przyczynić się do ochrony środowiska i pomóc innym. Akcja” Zbieraj makulaturę, ratuj konie” to próba zmiany postaw człowieka do otaczającego go świata, a szczególnie kurczących się zasobów naturalnych planety, a także pobudzanie wrażliwości na los zwierząt i naturalną chęć pomocy słabszym. Konie, dla których szukamy domu adopcyjnego, często przez całe życie ciężko pracowały w gospodarstwie lub w lesie. Są wśród nich takie, którym brakowało ciepłej stajni, dobrej opieki weterynaryjnej, a nawet jedzenia. Dzięki zaangażowaniu w zbiórkę makulatury dzieci, młodzieży, rodziców, ratujemy kolejne konie, które znajdują nowy dom i opiekę.

  Konie uratowane przez Klub Gaja znalazły nowe domy pełne miłości. Klub Gaja ocalił już 58 koni skazanych na rzeź, chorych, wymagających opieki lub takich, którymi właściciele nie mogli się dłużej opiekować. Dzięki nam są zadbane i potrzebne.

  Jak się włączyć do akcji?

  Zbierajcie surowce wtórne – makulaturę, a pieniądze uzyskane ze sprzedaży tych surowców prześlemy  na konto Klubu Gaja .

  Pieniądze z akcji „Zbieraj makulaturę, ratuj konie” Klub Gaja przeznacza na interwencje, leczenie, pomoc i ratowanie koni.  Uratowane zwierzęta trafiają do stowarzyszeń i fundacji zajmujących się hipoterapią, do gospodarstw oraz schronisk dla koni, gdzie mają zapewnione dobre warunki i dożywotnią opiekę.

  Zbiórkę będziemy organizować

  w dniach 16 – 20  marca 2015.

  Prosimy o związanie sznurkiem makulatury, podpisanie imieniem,  nazwiskiem i zostawienie w boksach w szatni.

  Opiekunowie akcji:

  p. Adriana Pietrasik, p. Renata Jagodzińska

 • Zawody gminne w piłkę koszykową

  W dniach 02-.03.03.2015r odbyły się w Dobrej zawody gminne w piłkę koszykową w których brały udział nasza reprezentacja dziewcząt i chłopców.

  Po zaciętej rywalizacji drużyna chłopców zdobyła III miejsce, a drużyna dziewcząt II miejsce. W kolejnych zawodach nasze drużyny notują miejsca na „pudle”- gratulujemy.

 • Nabór do gimnazjum

  Do końca marca trwa nabór do klas I gimnazjum. Zgłoszenia dla uczniów  zamieszkałych na terenie obwodu Gimnazjum Nr 1 w Strykowie oraz wnioski dla chętnych z poza obwodu są do pobrania w punkcie informacyjnym szkoły.

 • Uwaga Rodzice!

   

  Od marca rozpoczyna się nabór uczniów do klasy I Szkoły Podstawowej Nr2 w Zespole Szkół Nr 1
  im. Noblistów Polskich w Strykowie. Szczegóły dotyczące procedur i terminów rekrutacji znajdziecie Państwo w zakładce Dokumenty – Rekrutacja. Wnioski o przyjęcie do szkoły są dostępne  w recepcji.
  Dodatkowe informacje można uzyskać w punkcie informacyjnym szkoły lub pod numerem telefonu: 42 719 81 44 w godzinach 8.00 – 15.30

        Nabór Uczniów do gimnazjum Nr 1 w Strykowie przebiegać będzie zgodnie z zarządzeniem Łódzkiego Kuratora Oświaty. Po ogłoszeniu terminu wnioski o przyjęcie uczniów można pobierać w recepcji szkoły.

  Informacja o terminie i zasadach  rekrutacji do oddziału przedszkolnego przekazana zostanie po ustaleniu przez organ prowadzący

   

 • "Smacznie, zdrowo, kolorowo" w Zespole Szkół nr 1 w Strykowie

  Kolejne zajęcia z cyklu klasowej "Rondelkolandii". Tym razem uczniowie klasy IB Szkoły Podstawowej Nr 2 w Strykowie pod kierunkiem swojej wychowawczyni Patrycji Buczyńskiej - Wiśnik postanowili nauczyć się dekoracji szklanek na urodzinowe przyjęcie. Pomarańcze, kiwi, cytryny, jabłka, marchewki, ogórki zostały wykorzystane jako ozdoby. Uczniowie wszystkie owoce i warzywa najpierw pokroili w plasterki, aby później udekorować nimi szklanki. Powstały różnorodne pomysły. W klasie zapachniało świeżymi owocami i warzywami. Na koniec każdy mógł wypić sok ze szklanki, którą sam ozdobił.

   

  Zdjęcia w albumie fotograficznym

 • sukces w zawodach "5 milionów"

  W dniu 26.02.2015r w Bratoszewicach odbył się konkurs „5 Milionów” w którym brały udział szkoły naszej gminy. Po zaciętej rywalizacji reprezentacja naszej szkoły złożona z uczniów klas I-VI zajęła pierwsze miejsce deklasując rywali zdobywając 41 pkt na 45 możliwych.

  Poniżej zamieszczamy tabele wyników:

   

   

  I-II

  III-IV

  V-VI

   

  1

  2

  3

  1

  2

  3

  1

  2

  3

  ZS Nr 2 w  Bratoszewicach

  Karne

  2p

  2p

  2p

  5p

  1p

  4p

  3p

  1p

  0p

  czas

  57,76

  53,10

  1:05,87

  1:55,16

  1:16,86

  1:10,00

  1:24,56

  1:10,86

  58:64

  punkty

  2pkt

  3pkt

  1pkt

  1pkt

  4pkt

  1pkt

  3pkt

  2pkt

  5pkt

  ZS Nr 1 w Strykowie

  karne

  0p

  0p

  0p

  0p

  0p

  0p

  0p

  0p

  0p

  czas

  1:00,56

  49:03

  1:02,72

  1:08,80

  2:08,59

  1:17,05

  1:25,43

  1:24,25

  1:06,05

  punkty

  5pkt

  5pkt

  4pkt

  4pkt

  5pkt

  5pkt

  5pkt

  5pkt

  3pkt

  SP Nr 1 w Strykowie

  karne

  1p

  0p

  2p

  2p

  2p

  1p

  5p

  5p

  2p

  czas

  59:13

  51:58

  1:02,09

  1:08,54

  2:18,80

  1:16,74

  1:20,41

  1:30,69

  1:12,77

  punkty

  4pkt

  4pkt

  2pkt

  2pkt

  1pkt

  2pkt

  1pkt

  1pkt

  1pkt

  SP w Dobrej

  karne

  2p

  1p

  1p

  0p

  2p

  1p

  5p

  0p

  2p

  czas

  56:66

  59:00

  1:03,00

  1:20,00

  2:11,00

  1:13,55

  1:10,52

  1:28,44

  59:26

  punkty

  3pkt

  3pkt

  3pkt

  3pkt

  2pkt

  3pkt

  2pkt

  4pkt

  2pkt

  SP w Niesułkowie

  karne

  5p

  3p

  0p

  0p

  2p

  1p

  3p

  1p

  0p

  czas

  55:83

  49:62

  1:02,69

  1:05,32

  1:48,53

  1:08,62

  1:03,22

  1:21,08

  1:01,01

  punkty

  1pkt

  1pkt

  5pkt

  5pkt

  3pkt

  4pkt

  4pkt

  3pkt

  4pkt

   

  I miejsce ZS Nr1 w Strykowie

  II miejsce SP Nr 1 w Strykowie

  III miejsce SP w Dobrej

  IV miejsce ZS Nr 2 w Bratoszewicach

  V miejsce SP w Niesułkowie

   

  Ps. Nasza drużyna zdobyła puchar przechodni ufundowany przez Burmistrza Strykowa, który można podziwiać w gablocie przy recepcji szkoły

  Zdjęcia w albumie fotograficznym

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Gimnazjum Nr1 i Szkoła Podstawowa Nr2 im.Noblistów Polskich w Zespole Szkół Nr1 w Strykowie
  ul.Targowa 21
  95-010 Stryków
 • 42 719 81 44 (tel./fax)

Galeria zdjęć