• "Dziś uczeń – jutro programista"

• IV WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNY

kategoria 1 – uczniowie klas  II i III szkół podstawowych

„Wykonaj w programie Paint, nie używając gotowych elementów (nie kopiując z Internetu, nie używając skanów itp.), projekt strony tytułowej do swojej ulubionej książki. Pamiętaj o wszystkich elementach.”

1. Kryteria oceniania:
        1. zgodność pracy z kryteriami konkursu,
        2. oryginalność i kreatywność w podejściu do tematu,
        3. poprawność merytoryczna,
        4. pomysłowość,
        5. estetyka wykonania,
        6. dobór odpowiednich materiałów, narzędzi, efektów.

Prace powinny być wykonane indywidualnie i bez pomocy opiekunów. Muszą to być samodzielne prace uczniów.

Prace w formie elektronicznej należy dostarczyć do pracowni komputerowej do dnia 17 kwietnia 2020 roku. Szkoła może zgłosić do etapu wojewódzkiego dwie prace.

• "Dziś uczeń – jutro programista"

• IV WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNY

kategoria 2 – uczniowie klas  IV, V i VI szkół podstawowych

Wykonaj w programie Scratch pracę na temat: „W kręgu savoir vivre”. Forma pracy dowolna – może to być zarówno interaktywny podręcznik, jak  opowiedziana historia, quiz, gra lub inny wytwór inwencji ucznia. Ważne jest, by przedstawione zostały co najmniej 3 zasady savoir vivre i pojawiły się minimum 2 różne tła.

Istotne jest ciekawe i innowacyjne podejście do tematu. Grafika może pochodzić jedynie z galerii Scratch lub być wykonana samodzielnie; zabronione jest kopiowanie jej z Internetu.

1. Kryteria oceniania:
        1. zgodność pracy z kryteriami konkursu,
        2. oryginalność i kreatywność w podejściu do tematu,
        3. poprawność merytoryczna,
        4. pomysłowość,
        5. estetyka wykonania,
        6. dobór odpowiednich materiałów, narzędzi, efektów.

• „JESIEŃ W LIŚCIACH ZAMKNIĘTA”

• Regulamin konkursu fotograficznego - JESIEN_W_LISCIACH_ZAMKNIETA_fot.rtf

Konkurs skierowany do mieszkańców miasta i gminy Stryków (bez względu na wiek), którzy zajmują się fotografią amatorsko.