• 10 edycja “Koduj z Gigantami”.

• Wraz z naszymi patronami honorowymi - szczególnie z Patronem Honorowym Prezydentem Miasta Zgierz Panem Przemysławem Staniszewskim mamy zaszczyt zaprosić Państwa uczniów do udziału w 10. edycji “Koduj z Gigantami”. Zapisy startują już 17 stycznia.
          Zajęcia są bezpłatne i mają na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych.
          Zajęcia odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach, a także w formie online.
          Akcja prowadzona będzie stacjonarnie w dniach 12 i 27 lutego w Zgierzu przy ul. Długiej 5
          W 10. edycji akcji "KODUJ Z GIGANTAMI - SZYFRY I ZAGADKI” zabierzemy uczestników do świata szyfrów i zagadek, które będziemy wspólnie odkodowywać, pracując m.in. w takich środowiskach jak Scratch, Minecraft Education Edition, App Inventor, C#, Python.
          Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

• Konkurs plastyczny: "Najpiękniejsza ozdoba świąteczna"

• Cele konkursu :

· inspirowanie do aktywności twórczej.

· integrowanie dzieci przez sztukę.

· kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia.

· promowanie talentów plastycznych dzieci.

1. Organizatorem konkursu plastycznego jest świetlica szkolna.

2. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach: klasy 0- 3 oraz 4-8

3. Rodzaj pracy-praca przestrzenna, płaska wykonana techniką dowolną (praca , którą można powiesić na choince).

4. Prace konkursowe wykonane należy składać od 06.12.2021 do 16.12.2021r. do wychowawców świetlicy. Praca musi być podpisana ( imię, nazwisko, klasa).

5. Wykonane prace zostaną wyeksponowane w świetlicy szkolnej.

6. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 17.12.2021r.

7. Zdjęcia laureatów wraz z pracą zostaną umieszczone na stronie szkoły.

8. Dla laureatów przewidziano drobne upominki oraz dyplomy za udział w konkursie.

• Konkurs wokalny z okazji 11 listopada.

• Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie wokalnym z okazji 11 listopada. Konkurs trwa do 9listopada. Głosowanie odbędzie się 10 listopada w aplikacji Forms.

Regulamin_szkolnego_konkursu_online(1).docx

• „Jesień złota, słoneczna, kolorowa czy jesień deszczowa, chłodna, pochmurna - jak ją widzicie?”

• Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza uczniów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym oraz plastycznym pt. „Jesień złota, słoneczna, kolorowa czy jesień deszczowa, chłodna, pochmurna - jak ją widzicie?”

Prace plastyczne i fotograficzne na konkurs można przesyłać do 5 listopada.

Regulamin_szkolnego_konkursu_fotograficznego.docx

Regulamin_szkolnego_konkursu_plastycznego.docx