• Stołówka szkolna

• Zapisu na obiady dokonuje rodzic dziecka osobiście lub telefonicznie u intendentki.
            Obiady będą wydawane od 11.09.2023 r.

• Opłatę za obiady należy uiszczać w nieprzekraczalnym terminie tj. do 10 każdego miesiąca.

• Płatność przelewem na konto: 44 8785 0002 2001 0000 0026 0005.

• W treści przekazu należy podać: Imię i nazwisko dziecka, klasę i miesiąc za który wnosimy opłatę.

• Nieobecność dziecka na obiedzie prosimy niezwłocznie zgłaszać pod numerem tel. 519 577 829 lub 42 7198144.

• Nadpłata spowodowana zgłoszoną nieobecnością będzie rozliczana w następnym miesiącu.

• Wszelkie informacje dotyczące obiadów są udzielane pod numerem telefonu 519 577 829 E. Kwiatkowska.

W szkole można uzyskać pomoc:

• pedagoga,

• psychologa,

• logopedy,

• nauczycieli terapii pedagogicznej,

• higienistki szkolnej.

Wyprawka oddział przedszkolny- 2023/2024

• obuwie na zmianę, worek na buty

• strój do ćw. gim. - biała koszulka z krótkim rękawem, granatowe lub czarne spodenki

• kubek plastikowy lub z nietłukącego tworzywa do herbaty

• teczka z gumką formatu A4 na prace plastyczne

• skoroszyt A4 na karty pracy

Piórnik z zawartością:

• 2 ołówki okrągłe

• gumka

• temperówka ( z pojemniczkiem na ostrużyny)

• nożyczki ( zaokrąglone czubki )

• klej w sztyfcie

Wyprawka plastyczna:

• okrągłe grube kredki ołówkowe Bambino

• kredki świecowe

• zeszyt A5 gładki

• zeszyt papierów kolorowych

• farby plakatowe, akwarelowe, pędzel, kubek na wodę z blokadą wylewania

• plastelina

Karty pracy (j. angielski, religia) , teczka plastyczna oraz wszystkie przybory, elementy stroju gimnastycznego powinny zostać podpisane lub oznaczone w sposób umożliwiający identyfikację ich właściciela.

Książki (zakupu dokonują rodzice):

Oddział przedszkolny –  Bez podręczników i kart pracy.

Język angielski –  „Bugs Team starter” Carol Read, Ana Soberon, Anna Parr- Modrzejewski, wyd. Macmillan (+ 6 zwykłych kopert, teczka A4 na prace)

Religia katolicka – KOCHAM PANA JEZUSA (podręcznik ćwiczeniami)  red. ks. Paweł Płaczek, Wydawnictwo Święty Wojciech, Poznań

Religia mariawicka – zeszyt A4  (32/k w kratkę)

Informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego zamieścimy na stronie głównej.