• Doskonalenie zawodowe we Włoszech.

• W lipcu dwie nauczycielki naszej szkoły wzięły udział w dwutygodniowym kursie metodycznym we Florencji we Włoszech. Kurs „How to Use Tablets, Educational Apps and Social Media in your Classroom” prowadzony był w języku angielskim, a jego tematyką były technologie informacyjno-komunikacyjne. Uczestnicy kursu pochodzili głównie z Polski, a także z Niemiec i Irlandii. Kurs miał charakter warsztatowy. Nauczyciele- uczestnicy kursu poznali przeróżne aplikacje i narzędzia związane z TIK, które będą wykorzystywać na zajęciach w szkole.

W czasie pobytu po zajęciach, uczestniczki miały okazję zwiedzić znaczny kawałek Toskanii- Sienę, Pizę i San Gimignano, a przede wszystkim stolicę Toskanii- Florencję z niebywałą ilością pięknej architektury i zabytków.