• Regulamin konkursu na logo projektu

1.

1. Konkurs przeprowadza Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Noblistów Polskich w Strykowie.
          2. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie SP Nr 2 w Strykowie (klasy IV-VIII)
          3. Prace mogą być wykonane dowolną techniką- na papierze w formacie A4 lub za pomocą programów komputerowych (np. format jpg) i nie mogą być własnością innych osób (nie wolno kopiować żadnych prac z Internetu ani z innych źródeł).
          4. Logotypy mają wiązać się z tematem projektu „Take it easy”, który aktualnie realizowany jest w naszej szkole i współfinansowany przez Unię Europejską.
          5. Na pracy należy zamieścić tytuł projektu (Take it easy).
          6. Najlepsza praca w szkole zostanie logotypem projektu, a dla jej autora przewiduje się nagrodę rzeczową.
          7. Jury oceni prace pod kątem

- adekwatności do tematu projektu

- pomysłowości/oryginalności

- estetyki wykonania

- ogólnego wrażenia

8.          Termin oddawania prac: do 29 kwietnia 2022

9.          Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 6 maja 2022

Prace należy oddać p. Katarzynie Cnotalskiej lub p.Anecie Pęcherczyk.