Zawody gminne w mini piłce koszykowej.
I m w kategorii dziewcząt
Zespół w składzie: Julia Jankowska, Lena Prusinowska, Zuzanna Chruściak, Martyna Wierzbicka, Karolina Modzelewska, Ewa Sadecka, Lilianna Budziarska, Urszula Zielińska, Hanna Głowacka, Dagmara Miśkiewicz, Laura Lipińska.
I m w kategorii chłopców
Zespół w składzie: Antoni Głowacki, Stanisław Góralczyk, Jakub Skotarek, Nikodem Perek, Szymon Raczyński, Oliwier Wojtczak, Wojciech Fortuna, Wiktor Nowacki, Konrad Florkowski, Adrian Jachuła.
Najskuteczniejszy zawodnik turnieju - Antoni Głowacki
Powiatowe zawody w tenisie stołowym.
Chłopcy kl. VII - VIII - V miejsce
- Piotr Kaczmarek
- Juliusz Zaborowski
Dziewczęta kl. VII - VIII - II miejsce - awans do eliminacji wojewódzkich
- Maja Grądziel
- Martyna Miśkiewicz
- Aleksandra Jędrzejczak
Gminne zawody w tenisie stołowym.
Chłopcy kl. VII - VIII - I miejsce - awans do turnieju powiatowego
- Piotr Kaczmarek
- Juliusz Zaborowski
Dziewczęta kl. VII - VIII - I miejsce - awans do turnieju powiatowego
- Maja Grądziel
- Martyna Miśkiewicz
- Aleksandra Jędrzejczak
Chłopcy kl. IV - VI - I miejsce - awans do turnieju powiatowego
- Miłosz Marciniak
- Antoni Głowacki
Dziewczęta kl. IV - VI - II miejsce
- Urszula Zielińska
- Oliwia Śliwa
Gminne sztafetowe biegi przełajowe - Igrzyska Młodzieży
3 miejsce w kategorii dziewcząt
Zespół w składzie: Sandra Lorentowicz, Aleksandra Cyniak, Lena Kaczmarek, Liwia Lipińska, Hanna Nowacka, Aleksandra Jędrzejczak, Julia Wojtczak, Maja Grądziel,
1 miejsce w kategorii chłopców
Zespół w składzie: Antoni Głowacki, Konrad Miśkiewicz, Denis Ambroziewicz, Wojciech Brzeziański, Mateusz Modzelewski, Piotr Kaczmarek, Juliusz Zaborowski, Maciej Stefański, Bartłomiej Palmowski.
Gminne sztafetowe biegi przełajowe - Igrzyska Dzieci
4 miejsce w kategorii dziewcząt
Zespół w składzie: Jagoda Dolna, Antonina Lach, Ewa Sadecka, Hanna Stefańska, Lilianna Budziarska, Urszula Zielińska, Maja Roszewska, Zuzanna Chruściak, Lena Prusinowska, Julia Jankowska
3 miejsce w kategorii chłopców
Zespół w składzie: Wojciech Fortuna, Wiktor Nowacki, Sergiusz Bandurowicz, Jakub Paszkiewicz, Alek Frydrysiak, Nikodem Perek, Miłosz Marciniak, Oliwier Wojtczak, Marcin Głowacki