Mini Koszykówka chłopców.
Mistrzostwo Gminy Stryków i Puchar Przechodni Turnieju Mini Piłki Koszykowej
Drużyna w składzie:
- Kajetan Cymera,
- Sebastian Rumiński,
- Rafał Szychowski,
- Aksel Ambroziewicz,
- Marcin Lewandowski,
- Jakub Walak,
- Jakub Słowianek,
- Łukasz Pawlak,
- Krzysztof Tomaszewicz,
- Tymoteusz Bauer,
- Oliwier Skotarek.
Serdecznie gratulujemy!
Mini Koszykówka dziewcząt.
III miejsce w Mistrzostwach Gminy Stryków.
Drużyna w składzie:
- Antonina Pawlak,
- Daria Bartczak,
- Dagmara Willamowicz,
- Natalia Wąsik,
- Zuzanna Deptuła,
- Weronika Szychowska,
- Magdalena Patora,
- Natalia Myrta,
- Karolina Snuszka,
- Oliwia Orłowska,
- Agata Popławska.
Serdecznie gratulujemy!
Vice mistrzostwo powiatu w koszykówce.
Drużyna w składzie:
- Piotr Białousko,
- Piotr Walak,
- Mikołaj Dembiński,
- Damian Żygadło,
- Szymon Głowacki,
- Przemysław Szubert,
- Adrian Florczak,
- Michał Piestrzeniewicz,
- Filip Hrycajewski,
- Bartosz Cyrek,
- Tomasz Zieliński,
- Michał Grzelak.
Serdecznie gratulujemy.
Turniej tenisa stołowego dla szkół podstawowych na szczeblu gminnym.
Kategoria chłopców:
I miejsce – zespół w składzie:
- Jakub Słowianek
- Kajetan Cymera
- Tymoteusz Bauer
Kategoria dziewcząt:
III miejsce – zespół w składzie:
- Karolina Snuszka
- Agata Popławska
Unihokej chłopców.
II miejsce w turnieju gminnym.
Zespół w składzie:
- Tymoteusz Bauer
- Jakub Gralak
- Kajetan Cymera
- Marcin Lewandowski
- Sebastian Rumiński
- Jakub Słowianek
- Krzysztof Tomaszewicz
- Jakub Walak
Unihokej dziewcząt.
II miejsce w turnieju gminnym.
Zespół w składzie:
- Antonina Pawlak
- Gabriela Wasielewska
- Natalia Myrta
- Weronika Szychowska
- Lena Wnuk
- Lena Śliwkiewicz
- Agata Popławska
- Oliwia Orłowska
- Monika Tomaszewicz
- Karolina Snuszka
Piłka ręczna.
I miejsce w turnieju gminnym.
IV miejsce w turnieju powiatowym.
Zespół w składzie:
- Tymoteusz Bauer
- Jakub Gralak
- Kajetan Cymera
- Marcin Lewandowski
- Sebastian Rumiński
- Jakub Słowianek
- Krzysztof Tomaszewicz
- Jakub Walak
Sztafetowe biegi przełajowe.
- Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe.
II miejsce na dystansie 10 x 1000 m.
- Półfinały wojewódzkich sztafetowych biegów przełajowych.
II miejsce na dystansie 10 x 1200 m.
- Finały wojewódzkich sztafetowych biegów przełajowych.
VI miejsce na dystansie 10 x 1500 m.
Zespół w składzie:
- Piotr Białousko
- Mikołaj Dembiński
- Jakub Brzeziański
- Kacper Gawlik
- Krzysztof Patora
- Bartosz Cyrek
- Patryk Krzeszewski
- Jakub Klimczak
- Krystian Kochaniak
- Filip Hrycajewski
- Sebastian Głowacki
- Adrian Siuta
Powiatowe biegi przełajowe.
II miejsce w klasyfikacji szkół.
Zespół w składzie:
- Piotr Białousko
- Jakub Brzeziański
- Bartosz Cyrek
- Mikołaj Dembiński
- Krystian Kochaniak
- Krzysztof Patora
III miejsce indywidualnie - Piotr Białousko - awans do biegów wojewódzkich
V miejsce indywidualnie - Krzysztof Patora - awans do biegów wojewódzkich