• Projekty 2016-17

• Realizacja programu „Odkrywca”.

p. E. Kunce

cały rok

Realizacja projektu gminnego „Zadania publiczne w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa narodowego”.

p. R. Karasińska,

p. M. Romanowicz

w ciągu roku

Wdrożenie i prowadzenie międzynarodowego projektu dla chętnych uczniów klas I gimnazjum „A big creative European Family” – spotkania  z zainteresowanymi uczniami prowadzone doraźnie wg harmonogramu projektu. Współpraca pomiędzy: Francją, Grecją, Hiszpanią, Holandią  Norwegią, Polską, Rumunią, Serbią, Turcją i Włochami.

p. K.Cnotalska

IX 2016r.

-VI 2017r.

Wdrożenie i prowadzenie międzynarodowego projektu dla chętnych uczniów klas II i III gimnazjum– opracowanego na międzynarodowym seminarium kontaktowym w Bratysławie - spotkania  z zainteresowanymi uczniami prowadzone doraźnie wg harmonogramu projektu.

p. K.Cnotalska

X 2016r.

-VI 2017r.

Wdrożenie i realizacja programu nauczycielskiego „Świat pod lupą” dla chętnych uczniów klas SP i GIM